OFERTA PRACY

Spółdzielnia Socjalna "Grosik" - poszukuje pracownika

Opis stanowiska pracy:

-kontroler strefy płatnego parkowania;

-ruchomy czas pracy;

-praca w zmiennych warunkach atmosferycznych;

Wymagania:

- wykształcenie m.in. średnie,

- niekaralność,

-komunikatywność,

- wysoka kultura osobista,

-dobra organizacja pracy, dyspozycyjność i samodyscyplina,

-dbałość o dobry wizerunek firmy,

Oferujemy:

- umowę o pracę w pełnym wymiarze etatu;

- wynagrodzenie do -3000,00zł brutto + premia uznaniowa;

- szkolenia zawodowe;

List motywacyjny wraz z życiorysem należy składać w zaklejonych kopertach z napisem "Oferta Pracy Grosik" do dnia 15.02.2019r. Rynek 1 pok. 11 w godzinach 8-14.

Zarząd skontaktuje się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie na dokumentach zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółdzielnie Socjalną „Grosik” z siedzibą w Jordanowie przy ul. Rynek 1 moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo do cofnięcia zgody, wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania oraz, że ich podanie jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Dane będą przechowywane przez okres prowadzenia procesu rekrutacji czyli przez okres 1 miesięcy od dnia opublikowania ogłoszenia w sprawie rekrutacji lub od dnia otrzymania aplikacji.