OGŁOSZENIE
o rozpoczęciu konsultacji projektu Uchwały Rady Miasta Jordanowa w sprawie powołania Miejskiej Rady Seniorów w Jordanowie i nadania jej statutu.

Burmistrz Miasta Jordanowa na podstawie uchwały Nr XV/126/2016 Rady Miasta Jordanowa z dnia 8 lutego 2016 r. w sprawie określenia zasad i trybu przeprowadzania konsultacji społecznych z mieszkańcami Miasta Jordanowa oraz Zarządzenia nr 12/2018 Burmistrza Miasta Jordanowa z dnia 5 lutego 2018 r. ogłasza rozpoczęcie konsultacji Uchwały w sprawie powołania Miejskiej Rady Seniorów w Jordanowie i nadania jej statutu.

Informuje,
o rozpoczęciu z dniem 12 lutego 2018 r. konsultacji społecznych dot. projektu Uchwały Rady Miasta, które potrwają do dnia 4 marca 2018 roku.

Uwagi, opinie do dokumentu należy składać w formie:
- pisemnej poprzez formularz zgłoszenia uwag papierowy, który będzie dostępny w siedzibie Urzędu Miasta Jordanowa, pok. 7,
- elektronicznej poprzez formularz zgłoszenia uwag (do pobrania na stronie internetowej www.jordanow.pl), który należy przesłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub poprzez System konsultacji społecznych dostępny pod adresem: https://konsultacje.jordanow.pl
- ustnej podczas spotkania konsultacyjnego adresowanego do mieszkańców, które odbędzie się w dniu 22.02.2018 r. o godz. 10:.00 w Urzędzie Miasta Jordanowa

Projekt Uchwały, formularz zgłaszania uwag oraz szczegółowe informacje na temat spotkania konsultacyjnego zamieszczone zostaną 12.02.2018r. na stronie internetowej Urzędu Miasta Jordanowa www.jordanow.pl oraz będą dostępne od w/w terminu w siedzibie Urzędu Miasta Jordanowa, pok. 7.


Serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców do aktywnego uczestnictwa w konsultacjach poprzez obecność na spotkaniu konsultacyjnym oraz zgłaszanie uwag do dokumentu w Urzędzie Miasta Jordanowa.

Po zakończeniu konsultacji sporządzony zostanie raport, opublikowany w ciągu 30 dni od dnia zakończenia konsultacji.

Załączniki do pobrania